Ticari Marka ve Telif Hakkı Bilgileri

Tüm Kellogg's® ürün ve promosyon paketlerinin tasarımı gibi marka adları, sloganlar, karakterler ve diğer ticari markalar yalnızca Kellogg's ve/veya bağlı kuruluşlarına aittir; ulusal ve uluslararası ticari marka ve telif hakları yasaları ile dünya çapındaki anlaşmalarla kopyalamaya ve benzerlerinin kullanılmasına karşı korunmaktadır.

Kellogg's web sitesinin içerikleri, ulusal ve uluslararası telif hakları yasaları ile dünya çapındaki anlaşmalarla kopyalama ve dağıtıma karşı korunmaktadır. Telif Hakkı © 2006 Kellogg's. Tüm hakları saklıdır.

Uyarı ve Garanti

Kellogg's ya da bağlı kuruluşları, yöneticileri, görevlileri veya çalışanları bu web sitesinde yer alan materyallerdeki hata ve eksiklikler için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu materyaller; satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya herhangi bir hakkı ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, açık veya zımni herhangi bir garanti verilmeksizin olduğu gibi sunulur.

Ek olarak, Kellogg's ya da bağlı kuruluşları, yöneticileri, görevlileri veya çalışanları bu materyallerde yer alan bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer öğelerin doğru veya tam olduğunu garanti etmez. Kellogg's ya da bağlı kuruluşları, yöneticileri, görevlileri veya çalışanları; bu materyallerin kullanımından kaynaklanabilen gelir veya kar kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir özel, doğrudan olmayan, kaza sonucu oluşan veya dolaylı zararlar konusunda sorumlu tutulamaz. Kellogg's önceden bildirmeksizin her zaman, bu materyallerde veya burada açıklanan ürünlerde değişiklik yapabilir. Kellogg's burada geçen bilgilerin güncelleneceğini taahhüt etmez.

Güncellenme tarihi: 30 Ağustos 2018